Festa di fine anno scolastico

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Od lewej: Irena Ludwika Czopek, prezes AIPP, Joanna Wesolowska - koordynator Szkoły Języka i Kultury Polskiej, nauczyciele: Joanna Maziarz, Eliza Teresa Szczurek, Marzena Anna Sadłocha, Adrianna Jasiewicz, Beata Kędzierska i Nelly Moretti - studentka Ca 'Foscari University of Venice.

Dziękujemy Joannie Wesołowskiej, Koordynatorowi Szkoły, za własnoręcznie wykonane upominki dla nauczycielek i Prezesa AIPP.

Wielkie podziękowania dla Magdaleny Charubin i Flavio Fassina, przedstawicieli Rady Rodziców, za piękne upominki kwiatowe, które były miłą niespodzianką dla całego Grona Pedagogicznego.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za przygotowanie słodkiego poczęstunku. Dziękujemy!

PROJEKTY REALIZOWANE PRZEZ STOWARZYSZENIE WŁSKO-POLSKIE W PADWIE SA WSPIERANE PRZEZ KONSULAT GENARALNY RP W MEDIOLANIE I PRZEZ FUNDACJE "WOLNOŚĆ I DEMOKRACJA", MEN, ORPEG I URZĄD MIASTA PADWY.