Il Presepe Vivente – 2017

Jasełka

Jasełka 10 grudnia 2017 w Padwie uczestniczyliśmy w przedstawieniu „Jasełka”, w którym wystąpili uczniowie z naszych szkół w Padwie i w Treviso: Maryja – Martynka, św. Józef – Rysiu, aniołki – Weronika, Nicole, Laura, Pastuszkowie – Leonardo, Gabriele, Krystian, Trzej Królowie – Maksymilian, Bryan, Emanuel, narratorzy – Giulia, Sebastian, Jasiu.

Nasi aktorzy.
Narratorzy
Św. Mikołaj

Do grzecznych dzieci zawitał także św. Mikołaj.

Piękny występ w barwnych strojach nagrodzony został oklaskami.

Potrawy świąteczne.

Były kolędy i stól zastawiony polskimi potrawami, przygotowanymi przez naszych rodziców. Niespodziankę sprawiła także pogoda. Ku uciesze najmłodszych, spadł śnieg. I tym miłym akcentem, w radosnym nastroju żegnaliśmy się, składając sobie świąteczne i noworoczne życzenia.

Całość przygotowały prezes AIPP - Irena Ludwika Czopek i koordynator szkoły - Joanna Wesołowska. Dziękujemy wszystkim.