Rewind 2017

Szkolne migawki 2017

Migawki z I semestru roku szkolnego 2017/2018

Co u nas słychać? Oj, dzieje się. Przedszkolaki i uczniowie grup szkolnych rozwijają swoje kompetencje językowe, poznają polską kulturę i tradycje a także uczestniczą w zajęciach warsztatowych pod czujnym okiem nauczycielek: Marzeny Sadłochy, Magdaleny Szafraniec, Anity Jóżwik i Joanny Wesołowskiej i prezesa AIPP, Ireny Ludwiki Czopek.

Nie samą nauką człowiek żyje... W rodzinnej atmosferze obchodzimy wspólnie urodziny. Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i udaną współpracę.

Il progetto "Scuola di Lingua e Cultura Polacca a Padova e a Treviso e stato realizzato con il sostegno del Consolato Generale RP in Milano con i fondi stanziati dal Ministero degli Affari Esteri PL.

L'attività della Scuola di Lingua e Cultura Polacca a Padova si svolge nei locali concessi del Comune di Padova.

Nasze przedszkolaki i uczniowie szkół korzystają z bezpłatnych podręczników, które otrzymujemy z Ośrodka Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą (ORPEG).

Co roku otrzymujemy pomoce dydaktyczne w postaci cyklicznej „Teczki Rocznicowej” od Fundacji Oświata Polska za Granicą.