Ultime notizie
ItalianoPolski
Szkolenie Liderów polonijnych we Włoszech

Szkolenie Liderów polonijnych we Włoszech

Wspólna inicjatywa Wydziału Konsularnego Ambasady RP w Rzymie, Konsulatu Generalnego w Mediolanie oraz Fundacji Szkoła Liderów z Warszawy miała na celu rozwijanie kompetencji liderskich wśród szefów i członków stowarzyszeń polonijnych z całych Włoch. Weekendowe szkolenie w dn. 28-29 listopada przeprowadziła Magda Mazur z zespołu Szkoły Liderów Polonijnych. Głównymi tematami warsztatów było budowanie zaangażowania, rozwijanie kompetencji liderskich, a także wypracowywanie pomysłów na współpracę. W inicjatywnie uczestniczyło 17 liderów stowarzyszeń polonijnych z całych Włoch. Spotkanie otworzyła kierownik Wydziału Konsularnego Ambasady RP w Rzymie, Konsul Ewa Mamaj.

Informacja i zdjęcie pochodzą ze strony internetowej Ambasady RP w Rzymie.